Logo

Про компанію

Ми створили бізнес, аналогів якому не існує!

Працюємо як з брендами одягу, так і з молодими дизайнерськими брендами. В 95% випадків дизайнери мають ідеї, але не мають текстильної освіти та досвіду у пошитті.

Консультуємо з вибору тканини, технологіі пошиття, пропонуємо власні конструкторські рішення, розробляємо лекала, працюємо від ескізу до готового виробу. Радимо відповідні тканини та фурнітуру.

А також шиємо корпоративний одяг для бізнесу і мріємо внести значний внесок в розвиток корпоративної культури по всьому світу.

Працюємо з українськими та закордонними компаніями (США, Польща, ПАР, Німеччина, Франція).

Наша команда складається з креативних дизайнерів, скрупульозних конструкторів, вправних майстрів та швей-чарівниць. Саме тому ми шиємо швидше за ваші очікування, а ще якісно та з натуральних тканин.

В нинішньому складі дизайн-ательє працює з 2015 року, але, насправді, ми всі маємо десятки років досвіду. Ми зібрали найкращих фахівців, бо можемо забезпечити їм круті задачі, які викликають професійне завзяття.

Олена Гусева – відомий український дизайнер, під її керівництвом ми створюємо ексклюзивні вбрання, розробляємо колекції одягу для міжнародних ринків та корпоративний одяг для бізнесу.

Наша родзинка – особлива увага до дитячого одягу. Маємо власний бренд Gussevakids та шиємо зручний дитячий одяг для шкіл та чудові костюми для танцювальних колективів.

Приходьте до нас зі своїми ідеями, а ми обов’язково допоможемо вам втілити їх в життя!
Дизайн-ательє Олени Гусевої – Одягаємо ваш бізнес!