Facebook Instagram
Зворотній дзвінок Phone

Дизайн-ательє
Олени Гусєвої

Мріємо яскраво, втілюємо з любов’ю

Border

Про компаніюLogo

«Дизайн-Ательє Олени Гусєвої» – це сучасний тип традиційно львівського приватного міського закладу з пошиття одягу. Його унікальність полягає у тому, що ми успішно поєднали кравецький салон і магазин тканин та фурнітури. Завдяки цьому ми створюємо наші вироби у повному закритому циклі – від ідеї до готової речі.
Ми розробляємо дизайн різнорідного вбрання, зокрема шиємо за індивідуальним замовленням легкий та верхній одяг, корпоративну форму, сценічні костюми для різного віку, готуємо текстильні вироби для домашнього вжитку та бізнесу. Нашою візитівкою є те, що створюємо ексклюзивні колекції для родини (так зване «family look»), добротний дитячий одяг, а також вишукані жіночі сукні для урочистих подій.
Заклад також працює як магазин, що значно полегшує відвідувачам і замовникам завдання з пошуку потрібного матеріалу. Продаємо більше ніж 6000 різновидів костюмних та платтяних тканин («Барбі», «Дабл Париж», «Парижанка»), джинс, котон-стрейч, льон, віскозу, шифон, шовк, а також польський трикотаж та німецький кашемір. Цей перелік доповнюють 3000 зразків штор і тюлів європейських виробників, розмаїту фурнітуру, частина з яких є в постійній експозиції, а решта − під особисте замовлення. Оновлюємо асортимент раз на тиждень.
Наша команда – це понад 50 кваліфікованих майстрів, які працюють в цехах за сучасними швейними та вишивальними машинами.
Речі, пошиті у нас, мають неповторний стиль, відповідають характеру і смаку замовника чи замовниці. Завдяки психологічному підходу до кожної особистості ми можемо тішитися тим, що наші відвідувачі з часом стають постійними клієнтами, довіряючи нам втілення своїх мрій.
«Дизайн-ательє Олени Гусєвої» – це саме те місце, де шанують вас, бережуть час і заощаджують ваші гроші!

Надаємо такі послуги:
– пошиття одягу;
– машинна вишивка;
– продаж карнизів, штор, тюлів, а також їхній дизайн;
– реставрація подушок, ковдр, чистка пір’я;
– хімчистка.